رایکا

درباره ما

تاریخچه شرکت

شرکت رایکا تجارت سپاهان (رایتس) در مهر ماه سال 1396 با شماره 59271 و شناسه ملی14007109180 با محوریت انجام خرید و فروش ،صادرات و واردات کلیه کالا های مجاز  بازرگانی ثبت و عملا فعالیت رسمی خود را در قالبی جدید آغاز نمود.

این مجموعه تا قبل از تاسیس شرکت رایکا تجارت سپاهان(رایتس)قریب به 20 سال در زمینه تهیه-تولید و توزیع محصولات غذایی دامی و پروتئینی در سطح کشور فعال و با بسیاری از فروشگاه های بزرگ عرضه کننده محصولات قرارداد کاری  داشته است.

کارخانه اصلی این شرکت واقع در شهرک صنایع غذایی سروش بادران اصفهان و با مساحتی بالغ بر 5000 متر مربع شامل سالن های دریافت،سرد خانه های صنعتی،انبار،خطوط پیشرفته تولید و سیستم های مجهز  حمل و نقل می باشد.

این مجموعه با بهره گیری از توان مهندسین و کارشناسان صنایع غذایی خود و توجه به متد و روش های نوین تولید محصولات غذایی در سطح جهان و تلفیق آن با سلایق وذائقه های  ایرانی،همواره محصولاتی با کیفیت تهیه و روانه بازار نموده است.

شرکت رایکا تجارت سپاهان  (رایتس) با رصد دقیق و پالایش مشکلات و معضلات فعلی موجود در زمینه تهیه و تولید و توزیع محصولات غذایی و پروتئینی که باز چرخش منابع مالی را با کندی و تاخیر مواجه نموده و از طرفی بهای تمام شده محصولات را نیز به دلیل حضور واسطه های تجاری افزایش و بالطبع کیفیت محصولات را به جهت امکان رقابت و حضور در گردونه تولیدی تنزل داده تصمیم گرفت با بهره گیری از مکانیزمهای نوین فروش در سطح دنیا و بومی سازی آن با فرهنگ کسب و کار کشور عزیزمان ایران سبک نوینی از تولید و فروش موا د غذایی آماده و نیمه آماده را در قالب فروش مستقیم تک سطحی Single Level Marketing بنیانگذاری نماید.

مجموعه کاخانجات وابسته به این شرکت مجهزبه خطوط پیشرفته تولید، آزمایشگاه های کنترل کیفیت و سردخانه های صنعتی تحت دقیق ترین نظارت های سازمان های متولی بهداشت و سلامت مواد غذایی کشور قرارداشته و کلیه تولیدات آن با برند تجاری آلوین دارای مجوز  رسمی از سازمان غذا و دارو و سیب سلامت می باشد.

این شرکت میکوشد  تا شعار:«غذای سالم جامعه سالم» را در کلیه ارکان و جوانب کاری خود نهادینه نماید و از مصرف اقلام و مواد اولیه نامرغوبی که میتواند سلامت و امنیت غذایی هموطنان عزیز را به مخاطره افکند خودداری نماید.

ما معتقد هستیم وقتی  بهایی کمی بیشتر با بت تهیه غذای سالم و زندگی با نشاط نمی پردازیم همان مبلغ یا بیشتررا برای هزینه های  درمانی خرج مینماییم. و این بایستی تبدیل به یک فرهنگ و خواست عمومی گردد تا راه را  برای سوء استفاده کنندگان و کسانی که با سلامت مردم تجارت میکنند بسته شود.

ما به مشتریان عزیز خود این اطمینان را میدهیم که در تولید تمامی محصولات خود برابر آنالیز مندرج بر روی جعبه از مواد اولیه مرغوب ،گوشت قرمزو افزودنی های مجاز خوراکی استفاده میگردد.

پس «شما را به مصرف محصولات غذایی و پروتئینی آماده و نیمه آماده آلوین با خاطری آسوده دعوت مینماییم.»

ما را به سایر دوستان و آشنایان خود معرفی نمایید تا مصرف غذای سالم مطالبه عمومی جامعه گردد.

شبکه فروش سراسری

رایکا ، همراه سلامتی شما

#

متصل به شبکه بانکی کشور

#

سفارش آنلاین

#

سیستم پست سراسری

#

درآمدزایی آنلاین